درباره ما

خوش آمدید

درباره ما

کاوش پلیمر البرز با به کارگیری تجربه و دانش نیروهای متخصص در زمینه تولید و عرضه انواع گسترده و متنوع مستربچهای افزودنی نظیر کمک فرآیند، آنتی بلاک، لیزکننده، آنتی‌اکسیدانت، آنتی استاتیک، شفاف کننده، براق‌کننده، تمیزکننده و کامپاندهای تخصصی فعالیت می‌نماید. مستربچ های ما در تولید انواع محصولات پلاستیکی نظیر ورق، فیلم، لوله، پروفیل، ظروف یک بار مصرف و انواع قطعات پلاستیکی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

استفاده از محصولات ما منجر به افزایش کیفیت، بهبود عملکرد و رفع مشکلات در خطوط تولید صنایع پلاستیک می‌گردد. علاوه بر تولید مستربچهای عمومی، تولید مستربچ های اختصاصی متناسب با خواست مشتریان از دیگر فعالیت‌های این شرکت است. کارشناسان ما بر اساس خواست و اطلاعات ارسالی مشتریان آماده ارائه بهترین خدمات فنی و مصرفی مناسب ترین مستربچ افزودنی هستند. همچنین درصورت درخواست آن ها به طراحی و تولید مستربچ اختصاصی بر اساس اطلاعات دریافتی اقدام می‌نمایند.

محصولات ما در صنایع مختلف مانند کشاورزی، اتومبیل‌سازی، ساخت و ساز، فیلم وبسته بندی، لوازم خانگی و ورزشی و صنعت نساجی و الیاف کاربرد گسترده ای دارند و موجب بهبود خواص، کاهش هزینه ها و ارتقا کیفیت آنها می‌شوند.

تحقیق و توسعه

کاوش پلیمرالبرز از ابتدای تاسیس با گردآوری بهترین متخصصین از صنعت و دانشگاه و با بکارگیری دانش روز و تکیه بر تحقیق مستمر، دامنه محصولات خود را توسعه داده و همچنان با بهره گیری از آخرین تکنولوژی، در راستای بهبود و نوآوری در عرضه فرمولاسیون های منحصر به فرد، گام بر می دارد.

کنترل کیفیت

کارشناسان کنترل کیفیت بصورت مداوم بر نحوه تولید و کیفیت محصولات نظارت می کنند و بدین منظور، آزمایشگاه کاوش پلیمر البرز مجهز به ابزار کنترل کیفیت مناسب است.

تاریخچه

شرکت کاوش پلیمر البرز با هدف ارتقاء سطح کیفی، افزایش بهره‌وری و کاهش ضایعات محصولات تولید شده در صنایع پلاستیک در سال 1380 تأسیس گردید. این شرکت در طول فعالیت خود ضمن ارتباط تنگانگ با مشتریان، به تولید و عرضه مستمر محصولات خود با بهترین کیفیت و اقتصادی ترین قیمت پرداخته است.

در حال حاضر با تولید بیش از 40 نوع مستربچ و کامپاند تخصصی بصورت عمومی و اختصاصی بر اساس دانش فنی بومی خود به همراه پشتیبانی فنی مناسب از جایگاه ویژه ای در این صنعت برخوردار است. این امر با تمرکز بر خواست مشتریان، پژوهش مستمر و آگاهی از آخرین دستاوردهای علمی و صنعتی میسر شده است. رضایت و استمرار همکاری مشتریان و ذینفعان، موید این امر است.

چرا کاوش پلیمرالبرز؟

ما به فکر کیفیت محصول شما هستیم !

پشتیبانی فنی

مشاوره خرید، پشتیبانی از عملکرد محصولات و ارتباط با کارشناسان کاوش پلیمر البرز نقطه قوت ماست!

مستربچ های سفارشی

بیایید مستربچ‌تان را با هم بسازیم ! همراه با مشتری برای طراحی و تولید مستربچ متناسب با محصول و درخواست آن ها

تخصص و کیفیت

کاوش پلیمر البرز با بکارگیری تکنولوژی مبتنی بر تحقیقات گسترده بصورت تخصصی بر تولید مستربچ های افزودنی تمرکز دارد.